Executive Board of Boydak Holding

Yazıcı Sayfası
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı - Mustafa BOYDAK

Mustafa BOYDAK

Chairman of the
Executive Board
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Şükrü BOYDAK

Şükrü BOYDAK

Vice Chairman of the
Board of Directors
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi- İzzet SÜMER

İzzet SÜMER

Member and CEO
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi- Yusuf BOYDAK

Yusuf BOYDAK

Member
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi- Bekir BOYDAK

Bekir BOYDAK

Member
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi- Fethi ÜNAL

Fethi ÜNAL

Member
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi - Bilal UYANIK

Bilal UYANIK

Member
 

Management


Ali Yıkın

Financial Affairs Coordinator

Bilal Uyanık

Marketing Coordinator

Halil Hazer

Businnes Development and Legal Affairs Coordinator

Halit Bayhan

Human Resources Coordinator

İ.Saffet Baktır

Building and Construction Coordinator

Murat Baki Özaydın

Holding IT Coordinator

Özer Doğan

Internal Audit Director

Talat Bayrakdar

Finance Coordinator
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili - Şükrü BOYDAK
Şükrü BOYDAK
Vice Chairman of the Board of Directors
1955 yılında Kayseri’de doğmuştur. Şükrü Boydak 1970 yılında İstikbal Mobilya’da iş hayatına başlamış ve İstikbal Mobilya’da yöneticilik deneyiminden sonra Genel Müdür olarak görev almayı sürdürmüştür. 1995 yılında Boytaş Mobilya’nın kurucu başkanı olarak çalışmalarını devam ettiren Şükrü Boydak, 1998 yılına kadar Boytaş A.Ş’nin Genel Müdürlüğü görevini üstlenmiş olup şu an Boytaş Mobilya Yönetim Kurulu Başkanlığı görevinin yanı sıra Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve Boydak Holding’in birçok firmasında yönetim kurulu üyeliği görevlerini devam ettirmektedir. Şükür Boydak evli ve 5 çocuk babasıdır.
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanı - Mustafa BOYDAK
Mustafa BOYDAK
Yönetim Kurulu Başkanı
1963 yılında Kayseri’de dünyaya gelen Mustafa Boydak, lisans eğitimini Muğla Üniversitesi İşletme Yönetimi bölümünde tamamladı. Eğitim hayatının bitimiyle birlikte Boydak Holding çatısı altında bulunan ve sektörünün lideri HES Kablo’da değişik birimlerde görev aldı. 1987 yılında Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi olan Mustafa Boydak, Mart 2016’da Boydak Holding Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı üstlenmiştir. Boydak, bu görevinin yanı sıra Türkiye Finans Katılım Bankası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcılığı ve Kayseri Sanayi Odası (KAYSO) Başkanlığı’nı yürütmektedir. 1998 yılından bu yana Türkiye Sanayici ve İşadamları Derneği (TÜSİAD) üyesi olan Mustafa Boydak, evli ve 5 çocuk babasıdır.
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi - İlyas BOYDAK
İlyas BOYDAK
Yönetim Kurulu Üyesi
1981 yılında dünyaya gelen İlyas Boydak, lisan eğitimini Bilkent Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri Mühendisliği bölümünde, yüksek lisansını ise Bilgi Üniversitesi İşletme MBA programında tamamlamıştır.2003 yılında İş hayatına Hes Hacılar Elektrik Sanayi A.Ş ‘de İhracat Departmanı Müşteri Temsilcisi olarak başlamış olan İlyas Boydak, sırası ile 2004 de Boydak Dış Ticaret A.Ş. Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı,2012 de Boytaş Mobilya’da Satınalma, Satış ve BİM’den sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevlerini üstlenmiştir. Boydak Holding grup şirketlerinde yönetim kurulu üyeliği bulunan İlyas Boydak, Mart 2016’dan itibaren Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir.
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi
Bilal UYANIK
Yönetim Kurulu Üyesi
1969 Ankara Doğumlu olan Bilal Uyanık, Bursa Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümünden mezun oldu. Boydak Holding bünyesinde iş hayatına ilk olarak 1994 yılında İstikbal Grubun’da başladı. Grupta satın alma, reklam, satış gibi çeşitli bölüm ve kademelerde görev aldı. 1997 yılında İstikbal markası Pazarlama Müdürlüğü görevine atanan Uyanık, 2006 yılında Boydak Holding Mobilya Grubu Pazarlama ve Reklam Koordinatörlüğüne getirildi. Holding bünyesindeki İstikbal, Bellona, Mondi markalarının faaliyetlerinden sorumlu olarak halen bu görevini yürütmektedir. Boydak Holding bünyesindeki grup firmalarında yönetim kurulu üyeliği bulunan Bilal Uyanık, 17 Mart 2016 itibarinde Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyeliğine atanmıştır.

 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi - Yusuf BOYDAK
Yusuf BOYDAK
Yönetim Kurulu Üyesi
1957 yılında Kayseri’de doğan Yusuf Boydak, Anadolu Dörtler Ticaret Şirketi’nde iş hayatına atıldı. 1993 yılında Boydak ailesinin ticari ve sinai faaliyetleri kapsamında kurulan Merkez Çelik A.Ş de bir yıl boyunca Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini üstlendi. Evli ve 3 çocuk babası olan Yusuf Boydak, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyeliğinin yanı sıra grup şirketlerinin yönetim kurullarında görev yapmaktadır.
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi - Bekir BOYDAK
Bekir BOYDAK
Yönetim Kurulu Üyesi
1970 yılında Kayseri’de doğan ve Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme Bölümünde tamamlayan Bekir Boydak, Boydak Grubuna ait İstanbul şirketlerinde çalışma hayatına başlamış olup şu anda Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyeliğinin yanı sıra grup şirketlerinin yönetim kurullarında görev yapmaktadır. Türkiye Mobilya Sanayicileri Derneği Yönetim Kurulu ve TÜSİAD üyesi olan Bekir Boydak evli ve 2 çocuk babasıdır.
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi - Nazif TÜRKOĞLU
Nazif TÜRKOĞLU
Yönetim Kurulu Üyesi
1951 yılında Kayseri’de doğmuş; Lisans eğitimini Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi İşletme ve Muhasebe Bölümünde tamamlamıştır. Evli ve 3 çocuk babası olan Nazif Türkoğlu, 1982 yılında İstikbal A.Ş de Muhasebe Müdürü olarak göreve başlamıştır ve halen Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyeliğinin yanı sıra grup şirketlerinin yönetim kurullarında görev yapmaktadır.
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi - Fethi ÜNAL
Fethi ÜNAL
Yönetim Kurulu Üyesi
1953 Bursa doğumlu olan Fethi Ünal, İstanbul Devlet Mimarlık ve Mühendislik Akademisi Işık Mühendislik Yüksekokulu Makine Mühendisliği bölümünden 1975 yılında mezun olmuştur. 34 yıllık sektör tecrübesi olan Ünal, çalıştığı şirketlerde yatırım planları yapmış ve süreçleri yöneterek başta mobilya olmak üzere çeşitli sektörlere yönelik 36 adet tesisin kurulmasına katkı sağlamıştır. Evli olan Fethi Ünal, Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyeliği yanında, halen Boydak Holding Yatırım Grup Başkan Yardımcılığı görevini de sürdürmektedir.
 
Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO - İzzet SÜMER
İzzet SÜMER
Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO
1959 Yılında Kayseri’de doğmuş olan İzzet Sümer,1991 yılına kadar mobilya sektöründe profesyonel yöneticilik yapmıştır.1991 yılında kurmuş olduğu aile şirketinde 1994 yılına kadar yatak ve mobilya toptancılığı yapmıştır.1994 yılında Mondi Yatak Yorgan San. Tic. AŞ’nin kuruluşunda kurucu ortak olarak yer alan Sümer bu tarihten itibaren Mondi AŞ’de Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevini aralıksız olarak sürdürmektedir. Kayseri Sanayi Odası Yönetim Kurulu, Boyser AŞ. Yönetim Kurulu ve Boydak Holding Yönetim Kurulu Üyesi ve CEO'su olan  Sümer, evli ve 2 çocuk babasıdır.