Boydak Holding CEO’nun Mesajı

Yazıcı Sayfası

 

Saygıdeğer Hissedarlarımız,

Kıymetli Paydaşlarımız,

Değerli Çalışanlarımız,

Boydak Holding ve grup şirketlerinin mevcut faaliyetlerinin artırılması ve sürdürülebilir yapının devam etmesi yönündeki yeni yönetim anlayışı çerçevesinde 06 Ekim 2016 tarihi itibariyle Boydak Holding CEO’su olarak atanmış bulunmaktayım.

2000 yılından bu yana özellikle Türk mobilya sektörünün lider markalarını bünyesinde bulunduran Boydak Holding artık global bir oyuncu olma vizyonuyla faaliyetlerine yön verecektir. Yeni yönetim anlayışımız ve vizyonumuzla faaliyet gösterdiğimiz sektörlerdeki gücümüzü daha da artırdığımız bu dönemde, hem Türkiye pazarı ve tüketici beklentileri konusunda uzman hem de uluslararası alanda engin bir iş tecrübesine sahip köklü bir kuruluş olarak  hedeflerimize ulaşarak ülkemizin ekonomik gelişimine ve 2023 vizyonuna destek vereceğiz. Bu alanda rolümüzü artırarak daha da etkin olmaya çalışacağız

Temel amacımız, yeni projelerimiz çerçevesinde, çalışanların emeğiyle bugünlere gelmiş bu büyük yapıların zarar görmeden küresel oyuncu olabilmeleri yolunda faaliyetlerini arttırarak devam ettirmesi olacaktır. Bu amaçla tüketicilerimizin istek ve beklentilerini eksiksiz karşılayacak daha güçlü ve yenilikçi bir sistem üzerine çalışıyoruz.  Yeni oluşturacağımız sistemde aile şirketlerinde yaşanan aksaklıkları gidererek daha hızlı kararlar alacağız ve doğru stratejiler ile pazardaki fırsatları değerlendireceğiz. Bu hedefler doğrultusunda verimlilik ve cirolarımızı arttırarak bölge ve ülke ekonomisi için yeni değerler oluşturacağız.

İş yapış yöntemlerimizde değişiklikler olacaktır. Sadece kurum içerisinde değil, iş ortaklarımızın da hedeflerimize ulaşma noktasında bizlere her türlü desteği vereceklerinden hiç şüphe duymuyorum. Yeni yönetim anlayışımız çerçevesinde el birliği ile belirlenen hedeflere ulaşılacağını ve kamuya mal olmuş bu yapıların ilerleyen dönemlerde ekonomik anlamda isminden  daha çok  söz ettireceğini sizler ile paylaşmak isterim.

Bizim için en önemli konulardan birisi de çalışanların iş ve yaşam standartlarının iyileştirilmesidir. Çalışanların refahı olmadan verimlilik ve en önemlisi sürdürülebilirlik olmaz. Buradan hareketle bu yapılarda emek sarf edenlerin yaşam standartlarını iyileştirmek  temel önceliklerimizden olacaktır.

 En önemli değerimiz çağı yakalamak, en günceli ve en iyiyi tüketiciye sunmak

Tüm bu hedeflerimize grubumuzun inovatif yapısı, yeniliğe olan tutkusu, tüketicilerimizden aldığımız olumlu geri bildirimler ve uzman kadrolarımızın markalarımızı geleceğe taşıma hevesiyle koşuyoruz. Çağa ayak uydurma kabiliyetimiz, en günceli ve en iyiyi tüketiciye sunma arzu ve iddiamız yolumuzu aydınlatan en önemli değerler olmaya devam ediyor. Tüketicilerimize her zaman en iyiyi sunabilmek amacıyla tüketici beklentilerinin de ötesinde yenilikler geliştirerek öncü misyonumuzu sürdüreceğiz.

Markalarımızla yeni pazarlarda güç kazanacağız

Yeni dönemde istikrarlı büyüme stratejimiz kapsamında her biri sektöründe lider olan markalarımızla yeni pazarlarda güç kazanmayı ve onları desteklemek amacıyla oluşacak yatırım fırsatlarını değerlendirmeyi hedefliyoruz. Bugün 100’den fazla ülkede Boydak Holding çatısı altında faaliyet gösteren markalarımızla var olurken, yeni dönemde yeni pazarlara açılarak küresel portföyümüzü genişletmek de hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Bu hedef doğrultusunda ürettiğimiz ürünleri daha fazla kişiye ulaştırmak ve müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarına anında yanıt verebilmek için bayilik ağımızın desteğini de her zaman yanımızda hissedeceğimizden hiç kuşkumuz yok.

Değerli İş Ortaklarımız

Yıllardır yerel, ulusal ve uluslararası alanlarda tedarikçileriyle ve diğer iş ortaklarıyla önemli bir iş alanı oluşturmuş Boydak Holding’in bundan sonraki süreçte de özellikle yerel dinamikleri harekete geçirerek bu iş birliklerinin Kayseri’ye değer oluşturacak ve bölge ekonomisinin daha da emin adımlar ile büyümesine katkı sağlayacak kararlılıkta olduğunu bilmenizi isterim.

Yedi farklı sektörde 34 şirketi ile kamuya mal olmuş bu kurumların gelişimi için hiçbir kısıtlama söz konusu değildir, bilakis bu yapıları yönetmek ve büyümesini sağlamak için her kesimden büyük destek görmekteyiz. Bizlere desteklerini esirgemeyen başta tüketicilerimiz, çalışanlarımız ve iş ortaklarımız olmak üzere herkese teşekkürlerimi sunmak istiyorum.