Anadolu Dörtler Mobilya ve Mağazacılık Tic. ve San. A.Ş.

Yazıcı Sayfası

  • Adres: Osman Kavuncu Mh. Mensucat Cd. Anı Sk. No: 20 KAYSERİ
  • Telefon: (0 352) 330 51 81
  • Faks: (0 352) 336 71 70
  • Web: www.anadoludortler.com.tr

Ünvanı: Anadolu Dörtler Mobilya ve Mağazacılık Tic. ve San. A.Ş.

Kuruluş: 1991 / Kayseri

Sermaye: 9.500.000 TL

Toplam büyüklük: 70.000 m2 kapalı

Çalışan sayısı: 147

Şube Sayısı: 11

Faaliyet tanımı:
 

1976 yılında Kayseri de faaliyetlerine başlayan Anadolu Dörtler A.Ş. kuruluşundan 2014 yılına kadar faaliyetlerine Kayseri ilimizde 7 Mağaza ile faaliyette bulunmuş ve  2015 yılında Bursa ilinde 3 Kayseri ilimize 1 adet mağaza açarak toplamda 11 adet Mağaza ile büyümesine devam etmektedir.

Kurumumuz, İstikbal, Bellona ve Mondi Markaları kanepe, koltuk takımları, yatak, baza, ev tekstili, panel mobilya, halı ve aksesuar ürünlerini Kayseri ve Bursa illerine yönelik perakende ticaretini yapmaktadır. Personellerimize verilen satış eğitimleri ile daha iyi karşılama ve ihtiyaca uygun ürünün verilmesi, Müşteri memnuniyetine ilişkin yapılan anketler, ürün teslimlerinde profesyonel montörlerle taşıma ve montaj hizmeti ile piyasada rekabet çıtasını yükseltmektedir. Sürekli büyüme çabasında olan bir anlayışla her fırsatı yatırımla değerlendirerek sektörün içinde olan rakiplerimizle aramızdaki farkı her geçen gün artırarak ilerlemeye devam etmektedir. Kurumsal bir yapı sağlanarak, verilen hizmetin ve ürün kalitesinin standartlaşması, çalışanlar için daha iyi şartlarda çalışma ortamları oluşturularak hem müşteriler için hem de çalışanlar için birinci tercih olmuştur. Bu çalışmaların meyvesi olarak ülke ekonomisinin büyümesinde, istihdamın artmasında ve müşteri memnuniyetinde büyük katkılar sağlanmıştır.

Firmamız her kesimden müşteriye hitap edecek ihtiyaçları üst düzeyde karşılayacak olan ve hem yurt içi pazara hitap eden hem de yurt dışı pazarda faaliyet gösteren, sektörün lokomotifi İstikbal, Bellona ve Mondi markalarını tüketiciye sunmaktadır. Günümüzde mobilya dendiğinde ilk akla gelen İstikbal, Bellona ve Mondi markaları sürekli kendini yenileyerek büyük markalar olduğunu kanıtlamıştır.

 Şirketimiz açısından 2015 yılı yatırım ve istihdam ve büyümenin devam ettiği bir yıl olmuştur. Kayseri İlimizde bir mağaza daha açarak büyüme eğilimini yukarı yönde ilerleyerek sürekli büyüme hedefinde olan firmamız daha da büyümüştür.